Nickelodeon TV raspored
PONEDJELJAK - PETAK06:10 Psići u ophodnji
06:20 Žar i čudovišni strojevi 06:50 Spužva Bob Skockani 07:15 ALVINNN!!! I nemirne vjeverice 07:25 ALVINNN!!! I nemirne vjeverice 07:45 The Loud House 08:10 Sanjay i Craig 08:40 Sanjay i Craig 09:00 Teenage Mutant Nindža kornjače 09:25 Teenage Mutant Nindža kornjače 09:50 The Loud House 10:15 The Loud House 10:45 Spužva Bob Skockani 11:10 Spužva Bob Skockani 11:30 Spužva Bob Skockani 11:55 The Thundermans 12:20 The Thundermans 12:45 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn 13:15 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn 13:40 Promjena igre 14:05 Promjena igre 14:30 Spužva Bob Skockani 14:55 Spužva Bob Skockani 15:30 Bunsen is a beast 15:55 Henry Opasan 16:20 Bella i Buldozi 16:45 Every Witch Way 17:15 Promjena igre 17:40 Spužva Bob Skockani 18:10 ALVINNN!!! I nemirne vjeverice 18:20 ALVINNN!!! I nemirne vjeverice 18:35 Harvey Kljunic 19:00 The Loud House 19:09 The Loud House 19:25 Čudnovilasti roditelji 19:50 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn 20:20 Every Witch Way 20:45 Spužva Bob Skockani 21:10 Spužva Bob Skockani 21:35 Teenage Mutant Nindža kornjače 22:00 Teenage Mutant Nindža kornjače 22:25 100 stvari za napraviti prije smrti 22:50 100 stvari za napraviti prije smrti 23:15 Ukleta kuća Hathawayovih 23:45 Ukleta kuća Hathawayovih 00:05 Bella i Buldozi 00:30 Bella i Buldozi 00:50 100 stvari za napraviti prije smrti 01:10 100 stvari za napraviti prije smrti 01:35 Winx 01:55 Winx 02:20 Bella i Buldozi 02:40 Bella i Buldozi 03:00 Ukleta kuća Hathawayovih 03:25 Ukleta kuća Hathawayovih 03:45 Winx 04:10 Winx 04:30 Winx 04:50 Harvey Kljunic 05:00 Dora istražuje 05:20 Shimmer i Shine 05:45 Psići u ophodnji 05:55 Psići u ophodnji |
|
SUBOTA - NEDJELJA06:10 Shimmer i Shine
06:40 Zack i Kvak 07:00 Žar i čudovišni strojevi 07:30 Psići u ophodnji 08:00 Harvey Kljunic 08:25 Regal Academy 08:55 Regal Academy 09:20 Sanjay i Craig 09:50 ALVINNN!!! I nemirne vjeverice 10:00 ALVINNN!!! I nemirne vjeverice 10:20 The Loud House 10:45 Spužva Bob Skockani 11:10 Spužva Bob Skockani 11:35 Film 12:45 The Thundermans 13:15 Spužva Bob Skockani 13:40 Spužva Bob Skockani 14:05 Spužva Bob Skockani 14:35 Spužva Bob Skockani 15:00 Spužva Bob Skockani 15:25 Bunsen is a beast 15:55 100 stvari za napraviti prije smrti 16:20 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn 16:50 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn 17:15 The Loud House 17:45 Spužva Bob Skockani 18:10 Teenage Mutant Nindža kornjače 18:40 School of Rock 19:05 Henry Opasan 19:35 The Thundermans 19:55 Bella i Buldozi 20:20 100 stvari za napraviti prije smrti 20:50 Spužva Bob Skockani 21:10 Spužva Bob Skockani 21:40 Teenage Mutant Nindža kornjače 22:00 Teenage Mutant Nindža kornjače 22:25 100 stvari za napraviti prije smrti 22:50 100 stvari za napraviti prije smrti 23:10 Ukleta kuća Hathawayovih 23:45 Ukleta kuća Hathawayovih 00:05 Bella i Buldozi 00:25 Bella i Buldozi 00:50 100 stvari za napraviti prije smrti 01:10 100 stvari za napraviti prije smrti 01:35 Winx 01:55 Winx 02:20 Bella i Buldozi 02:40 Bella i Buldozi 03:05 Ukleta kuća Hathawayovih 03:25 Ukleta kuća Hathawayovih 03:45 Winx 04:05 Winx 04:30 Winx 05:00 Dora istražuje 05:20 Dora istražuje 05:45 Shimmer i Shine |
Stari raspored:
SUBOTA - NEDJELJA
06:05
Noj Oliva
06:10
Noj Oliva
06:15
Dora istražuje
06:40
Malo kraljevstvo Bena i Holly
06:50
Malo kraljevstvo Bena i Holly
07:05
Vodeni svijet malih gupija
07:30
Vodeni svijet malih gupija
07:55
Psići u ophodnji
08:20
Winx
08:45
Čudnovilasti roditelji
09:15
Sanjay & Craig
09:40
Kung Fu Panda
10:00
Legenda o Korri
10:25
Teenage Mutant Nindža kornjače
10:55
S.T.O.P.
11:20
Winx
11:45
iCarly
12:10
Sam & Cat
12:35
Victorious
13:00
Big Time Rush
13:20
Marvin Marvin
13:45
Spužva Bob Skockani
14:15
Spužva Bob Skockani
14:40
Pingvini s Madagaskara
15:05
Pingvini s Madagaskara
15:25
Čudnovilasti roditelji
15:55
iCarly
16:20
Big Time Rush
16:45
iCarly
17:30
Spužva Bob Skockani
18:00
Teenage Mutant Nindža kornjače
18:25
Pingvini s Madagaskara
18:50
Henry opasan
19:15
Thundermans
19:45
Ukleta kuća Hathaway
20:10
Sam & Cat
20:30
Spužva Bob Skockani
20:55
Avatar
21:20
Big Time Rush
21:45
Big Time Rush
22:10
Pingvini Madagaskara
22:40
Pingvini Madagaskara
23:05
iCarly
23:30
iCarly
23:55
Victorious
00:15
Victorious
00:40
Big Time Rush
01:05
Big Time Rush
01:25
Winx
01:50
Winx
02:15
Život s dečkima
02:35
Život s dečkima
03:00
iCarly
03:25
iCarly
03:45
Kung Fu Panda
04:10
Kung Fu Panda
04:35
Pingvini s Madagaskara
05:00
Dora istražuje
05:20
Umizoomi
05:45
Tik Tak
05:55
Noj Oliva
© 2015 Vicacom International, Inc. Sva prava pridržanja. Nickelodeon i svi slični naslovi i logotipovi su u vlasništvu Viacom International, Inc.